Aplikacja Mobilna Junior

Nasz Bank Junior to połączenie edukacji i zabawy poprzez oszczędzanie. Dzięki aplikacji dzieci mają możliwość nauczyć się, pod nadzorem rodzica, świadomego oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi oraz zdobyć praktyczną umiejętność obsługi konta w banku spółdzielczym. Aplikacja pomaga uczyć dzieci odpowiedzialności i systematyczności, wprowadzić w świat bankowości elektronicznej.

Wprowadzone płatności realizowane są pod pełną kontrolą rodzica z możliwością ograniczania wydatków dzieci i kształtowania rozsądnych wyborów zakupowych. Dzieci, dzięki aplikacji mogą zyskać więcej samodzielności i odpowiedzialności za własne finanse, a rodzice pewność, że dziecko nie zostanie niespodziewanie bez niezbędnych środków, np. na wycieczce szkolnej, wyjeździe wakacyjnym, itp.

Wybrane funkcje aplikacji Nasz Bank Junior

Wirtualne skarbonki

Aplikacja w ramach rachunku rodzica umożliwia dzieciom odkładać pieniądze w wirtualnych skarbonkach.

Dzieci w łatwy sposób mogą zakładać skarbonki, zaplanować cel i wymaganą kwotę oszczędzania, ustalić datę zakończenia oszczędzania, nadać własną nazwę i oznaczyć grafiką oraz dokonywać wpłat.

Skarbonki w dowolnym czasie można likwidować, a znajdujące się w nich oszczędności będą dostępne na rachunku.

Usługi BLIK

W aplikacji dostępne są usługi BLIK, w ramach których, dzieci pod pełną kontrolą rodzica mają możliwość płacenia w sklepach stacjonarnych poprzez terminal płatniczy (POS), sklepach internetowych poprzez serwisy www oraz wypłacać gotówkę w bankomatach. Zainicjowana przez dziecko transakcja poprzedzona jest wysłaniem do aplikacji rodzica prośby o wygenerowanie i udostępnienie kodu BLIK, a następnie zatwierdzona jest akceptacją rodzica.

Kontrola środków i weryfikacja historii operacji

Dla szybkiej i wygodnej kontroli zgromadzonych i dostępnych środków na głównym ekranie aplikacji prezentowane są: saldo rachunku, stopień realizacji założonych celów oszczędzania (procentowo i graficznie)

Doładowania telefonu na kartę

Aplikacja umożliwia dzieciom przesłać prośbę o doładowanie telefonu na kartę w postaci komunikatu widocznego w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej rodzica Nasz Bank.

Rodzic dokonując akceptacji korzysta z automatycznie wypełnionej przez system formatki doładowania telefonu.

Zabezpieczenie systemu ogranicza możliwość wysyłania więcej niż jednej prośby dziennie.

Mapa nagród

Aktywność dziecka podczas regularnego korzystania z aplikacji nagradzana jest automatycznie promocyjnymi gwiazdkami i pucharami, których odpowiednie liczby odblokują kolejne punkty z mapy nagród, np. dodatkowe tła, kolory i awatary. Nagradzane są przeprowadzone płatności BLIKEM, wpłaty na konto, efektywne oszczędzanie, urodziny dziecka, itp.

Najlepiej jakby była możliwość skorzystać z grafik z oferty na str 4 i 5 lub innych. Po zrobieniu reklamy na ulotkę dodamy też grafikę na stronę (prześlę w terminie późniejszym).

WAŻNE oferta jest dedykowana tylko dla osób fizycznych więć należy skonfigurować IB żeby tej zakładki nie było widać w IB dla firm (tym za 6 zł i 50 zł).

Instrukcja użytkownika aplikacji Nasz Bank Junior